top of page
para tulenie

LABORATORIUM UŚMIECHU

Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu

Żyjemy w cyfrowym świecie. W naszej klinice takie rozwiązania eliminują dyskomfort, przyspieszają tworzenie nowego uśmiechu i pozwalają na wielką dokładność. Jak to się dzieje?

Wyobraźcie sobie, tradycyjny wycisk, wielką łyżkę, którą musicie zagryźć i trzymać kilka minut w buzi. Pojawia się odruch - wiecie jaki i cała masa innych nieprzyjemności. Mamy na to sposób. Uwaga, nazwę ma mocno techniczną, bo nazywa się scanerem wewnątrzustnym.

Laboratorium uśmiechu

Wygląda jak mała latarka, którą stomatolog delikatnie wodzi po waszych zębach, nie powodując żadnego dyskomfortu. Trójwymiarowy obraz waszych zębów, automatycznie pojawia się na ekranie komputera. Co robimy dalej? Przesyłamy ten obraz, dosłownie dwa piętra wyżej do naszego własnego laboratorium protetycznego. Ups, znów techniczne słownictwo. Lepiej byłoby je nazwać - LABORATORIUM UŚMIECHU.

Bo właśnie w tym magicznym miejscu, projektujemy korony czy licówki, które Wasi przyjaciele, rodzina czy znajomi kwitują "ale masz naturalne, piękne zęby". Właśnie, nasza siła tkwi w tym, że projektujmy tę emocję szczęścia - zwaną uśmiechem, zatrudniając artystów. Nie rzemieślników, ale osoby które, potrafią dostosować długość zębów, kształt czy wreszcie ich kolor do Waszej karnacji, owalu twarzy i wielu innych unikalnych cech każdego Człowieka. Właśnie, celowo napisaliśmy Człowieka - ponieważ ten przymiotnik z szacunku dla Was znaczy więcej niż Pacjent.

Mając takie zaplecze, w ciągu jednego dnia możecie wyjść z naszego gabinetu cudów z uśmiechem tymczasowym lub ostatecznym spełniającym

wszystkie należne mu funkcje. Taki uśmiech, można modyfikować, zmieniać - poczuć go w domu, pokazać najbliższym.

Jesteście gotowi, aby zrobić sobie prezent o którym zawsze marzyliście? Przecież ŚWIAT ZDOBYWACIE UŚMIECHEM.

Kolaż na wix3.jpg

Kontakt

Wasz pierwszy telefon jest dla nas bardzo ważny.

Śmiało piszcie i telefonujcie. 

535 853 499

info@dentalexpertsstomatologia.pl

bottom of page