top of page
DSC_9830.jpg

TWOJA PIERWSZA WIZYTA

Wierzymy, że nas pokochasz

W czasie tej pierwszej, jakże ważnej wizyty, zrobimy wszystko, aby odczytać Wasze oczekiwania. Może pracujecie w wymagającej korporacji w Olivia Business Centre czy Alchemii, zarządzacie znaną lub zupełnie wschodzącą restauracją, bronicie swoich klientów w sądzie, czy z dala od Polski pracujecie ciężko na swój powrót do ojczyzny.

Każdy z Was ma inne doświadczenia z lekarzem stomatologiem, te dobre i trochę gorsze. Szanujemy to. Chcemy Wam zaproponować wizytę, która wiemy, że to duże słowo, odmieni wasze doświadczenia.

Najważniejsze, nigdy nie będziemy oceniać Waszej przeszłości stomatologicznej. Nie byliście u dentysty przez ostatnie 10 lat. Nic się nie stało. Może nie mieliście odwagi, środków na koncie albo zabrakło motywacji. Może walczyliście z chorobą. Ważne, że dziś u nas jesteście, tylko to się teraz liczy.

Ząbek.png

W waszym uśmiechu są luki, które od lat nieśmiało osłaniacie przed światem ręką? To żaden wstyd, dziś jesteście już wygranymi, bo zaraz zarezerwujecie u nas jakże ważną dla całego Waszego życia wizytę. Stomatolodzy dla Pacjentów, to inny wymiar obsługi dentystycznej.

Będziemy Was wspierać, kiedy trzeba pogłaszczemy oraz powiemy co możemy zrobić aby przywrócić Wam wiarę w stomatologię i w Siebie. Szczerze damy znać, z czym nie możemy Wam pomóc. Przybywajcie z lekkim sercem. W każdym wieku, z każdego miejsca na Ziemi.

bottom of page