top of page

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

lek. dent.
Karolina Strobel-Bednarska

dr-Karolina-Strobel-ok.jpg

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. Zdobyłam tytuł specjalisty z zakresu periodontologii i chorób błony śluzowej.

 

Na co dzień zajmuję się również stomatologią zachowawczą, protetyką oraz medycyną estetyczną. Stale poszerzam wiedzę na licznych kursach i szkoleniach.

 

Prywatnie jestem wielbicielką gryfoników brukselskich - posiadam dwa psiaki.

lek. dent.
Oleh Seniak

Oleh-Seniak-pion.jpg

Jestem absolwentem  Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i od 2011 roku czynnie pracuję w zawodzie lekarza stomatologa. Stale aktywnie poszerzam swoją wiedzę i uczestniczę w kursach doszkalających w kraju i zagranicą.

 

W naszym Centrum zajmuję się: leczeniem zachowawczym, protetycznym, implantoprotetyką, ekstrakcjami, bondingiem licówkami porcelanowymi oraz leczeniem kanałowym (endodontycznym).

 

Przeprowadzam leczenie wolne od stresu, budując przyjazną atmosferę z Pacjentem. Posługuję się językami: polski, ukraiński, rosyjski, włoski (podstawowy) i angielski (podstawowy). 

lek. dent.
Dorota Leszczuk

DSC_7720.jpg

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W codziennej praktyce zajmuję się leczeniem zachowawczym zębów dzieci i dorosłych, endodoncją mikroskopową oraz profilaktyką.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach praktycznych. Odbyłam szkolenia z zakresu medycyny estetycznej i anti-anging.

Podczas wizyty staram się, aby atmosfera była przyjazna, a pacjent został obsłużony zgodnie z najnowszą wiedzą.

Zależy mi na zbudowaniu długoletnich relacji z pacjentem opartych na zaufaniu i trosce.

bottom of page