top of page
Image by Preslie Hirsch

UŚMIECH JEST WAŻNY?

Uśmiech jest ważny

Skoro, oczy są zwierciadłem duszy, to czym jest nasz uśmiech? A może warto zadać trudne pytanie, czym jest brak uśmiechu? My to wiemy, bo słyszymy to od 20 lat od stomatologów, którzy podnoszą swoje kwalifikacje w naszej akademii Dental Experts Szkolenia.

Grać w gry wideo
szeptanie

To historie braku akceptacji samego siebie, druzgocącej oceny postrzegania nas przez otoczenie. Często to "story", odrzuconej miłości, zahamowanej kariery zawodowej. Czasem kompleksów, które mają początek w młodości lub nawet dzieciństwie.

Wy możecie to zmienić, przy naszym wsparciu. Pacjenci po metamorfozach uśmiechu, nie mówią najpierw nic. Lecą im prawdziwe łzy szczęścia. Potem mówią o "nowym człowieku", "najważniejszym kroku w życiu, który tak długo odkładali", "poczuciu bycia znowu atrakcyjnym" "odwadze w staraniu się o nową lepszą przyszłość zawodową".

Jakże to ludzkie, mocne a zarazem pozytywne emocje. Każdy na nie zasługuje. Mamy ogromną przyjemność być w tej drodze do nowego "ja" z Wami. Kierować tym procesem, zawsze Was motywować i odpowiadać na wszystkie pytania.

Rozmowa przy kawie

ZRÓBCIE
TO
DLA
SIEBIE

Kontakt

Wasz pierwszy telefon jest dla nas bardzo ważny.

Śmiało piszcie i telefonujcie.

535 853 499

info@dentalexpertsstomatologia.pl

bottom of page